METAMORFOZY

ANIA

Ania pracuje fizycznie i na początku współpracy zgłosiła też dolegliwości bólowe w okolicach nadgarstka które również w większym stopniu ustały. Później kilka słów na temat naszej współpracy.

 

„Należałam do osób, które mają słomiany zapał.. Wiecznie tylko zaczynałam i kończyło się na dwóch, trzech razach… Ale niestety samo się nie zrobi.

W końcu zdecydowałam się na znalezienie dla siebie trenera! I to była najlepsza decyzja! Trenuje z Amadeuszem od 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Motywuje mnie do pracy a co najważniejsze widzę efekty, jeszcze dużo pracy przede mną, ale myślę, że to dobry moment pokazać choć trochę zmian! Na Pewno chce bardzo podziękować za to co już uzyskałam! I działamy dalej!”

DANIEL 

Historia Daniela który uległ poważnemu wypadkowi 20.04.2021.

Podczas pracy przewróciło się na jego noge 9 tarcz do cięcia kamienia każda o średnicy 1,2m o łącznej wadze około pół tony.

Skutkiem czego doszło do poważnego złamania kości piszczelowej i strzałkowej.

Do lipca 2021roku Daniel nie był wstanie chodzić o własnych siłach.

Od przełomu czerwca/lipca do Daniela przyjeżdżał dwa razy w tygodniu Alex.

Swoją ciężka praca wyprowadził nogę Daniela do stanu używalności i bez pomocy kul był w stanie się samodzielnie sie poruszać.

W czerwcu 2022 roku Daniel trafił pod moje skrzydła priorytetem była dalsze wzmocnienie nogi po złamaniu oraz ogólną poprawa sylwetki i samopoczucia.

Różnica w obwodzie obu nóg wynosiła początkowo około 4cm, brak pełnej ruchomości stawu skokowego oraz pełnej kontroli nad kończyna.

Na dzień dzisiejszy różnica w obwodzie uda to zaledwie około 0,5cm, Daniel jest w stanie robić podstawowe ćwiczenia na dół ciała i co najważniejsze, chudnie o czuje się dużo lepiej.

Tutaj ogromne gratulacje dla Alexa i Daniela za ogrom włożonej pracy.

IMG_20230330_125241_203

PATRYCJA

„Dzięki Waszej ekipie czarodziejów pozbyłam się problemów z kręgosłupem i kilkudziesięciu kilogramów, nikt tak nie motywuje do działania jak Amek, treningi z Tobą to czysta przyjemność, polecam z całego serduszka. „

KAMIL

Cześć, z siłownią miałem pierwszą styczność jako nastolatek, kilkukrotnie zaczynając i kończąc swoją przygodę. Po zsumowaniu jest to staż około 6 lat. Po przeprowadzce do Wrocławia i powrocie do ćwiczeń, zacząłem kojarzyć Amadeusza z siłowni, na której był trenerem. Krążyły mi po głowie myśli by spróbować treningu pod opieką trenera, ale w Internecie nie raz czytałem o tym jak wygląda praca z trenerami i miałem uprzedzenia.

Dni mijały, mijałem się z Amadeuszem na siłowni, czasem rozmawialiśmy, a rozmowy się kleiły. Wtedy stwierdziłem, że skoro od dawna o tym myślę, a chłopak wydaje się w porządku i nawet kiedyś wspominał o tym, że ma podopiecznych, to czemu by nie spróbować swoich sił pod jego skrzydłami? Minęły cztery miesiące, a może i dłużej, ale już wiem, że to była dobra decyzja!

Plan czuję, że jest pode mnie, trzymamy systematyczność, a trenując razem wiem, że Amadeusz zwraca uwagę na szczegóły dotyczące prawidłowej techniki oraz na mój ogólny rozwój.

Pomijając sam aspekt profesjonalnego podejścia do podopiecznych, z Amkiem dobrze też się rozmawia, ma dobre podejście. W trakcie delikatnej kontuzji plan został zmodyfikowany by nie pogłębić problemów, dzięki czemu wszystko skończyło się dobrze, a ja mogłem kontynuować treningi by nie wypaść z ciągu.

Jestem pewny, że posiada szeroki zakres wiedzy odnośnie prowadzenia treningów jak i dietetyki.

Widać, że prowadzenie podopiecznych to nie tylko praca, ale i pasja, a podczas treningów stara się przekazywać swoją wiedzę.

Polecam każdemu, pozdrawiam!

 

ADELA

Z Amadeuszem trenuje już rok. Zawsze byłam jedną z tych osób, która coś zaczynała i nigdy nie kończyła, Szybkie zrywy i porzucanie sportu tak było… 

Do Amadeusza trafiłam końcem listopada 2020 . Postanowiłam kolejny raz spróbować. Nie mogłam trafić lepiej. Nie dość, że Amek jest po prostu niezwykle wyrozumiały dla swoich podopiecznych i pełną pozytywnej energii osobą , to jest przy tym niezwykle profesjonalny i w pełni oddaje się swojej pracy. Początki nie były łatwe, ale Amek umiejętnie dostosowuje ćwiczenia do osoby którą trenuje. Nie katuje, nie wrzuca na głęboką wodę i dzięki temu, sport stał sie dla mnie przyjemnością a nie obowiązkiem.

Nie jestem osobą, która potrafi się sama zmobilizować i ćwiczyć ale dzięki atmosferze która panuje na treningach, każda godzina mija w mgnieniu oka.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego pana, a efekty naszej wspólnie pracy możecie podziwiać na załączonym obrazku 

Skontakuj się z nami!

Zostaw do siebie kontakt!

  • Lokalizacja

    Staszica 9, 59-700 Bolesławiec

  • Email

    studiotreningowebcr@gmail.com

  • Telefon kontakowy

    +48 535 202 813

Zrzut ekranu 2023-02-20 o 22.36.19

Twoje miejsce na mapie zdrowia i fitnessu.